Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.

Vaše auto už nejezdí?

November 13th, 2023


Auto je spotřební věc, která se ničí používáním. Na to abych se chodili dívat na auto do garáže si ho ale většina z nás rozhodně nepořizuje. Drtivá většina lidí potřebuje mít auto neustále k dispozici, protože se potřebují dopravit do zaměstnání, k lékaři, na nákupy i za zábavou. Auto mívají už i mladí lidé těsně po maturitě, protože třeba dojíždí na vysokou školu a nebo také začínají pracovat. Proto se není čemu divit že jezdí tolik aut.

řízení auta

Jenže auto nebude fungovat pořád, a i když mu dopřáváte pravidelný servis a technickou kontrolu, může se kdykoliv cokoliv pokazit. Většinou dochází k proražení pneumatiky, kterou si často nevymění ani muži, natož ženy. Může se pokazit v podstatě cokoliv – svíčky, cívky, startér, alternátor, nebo se může vybít baterie. Nezáleží na tom jestli máte nejnovější auto nebo auto které je pomalu stejně staré jako vaše dospělé děti, protože u každého auta se může cokoliv pokazit bez předchozího varování. Nejjednodušší je samozřejmě oprava auta v záruce, ale i tak si na svoje auto počkáte minimálně několik dní.

Bez auta být nemůžete?
Jen málokdo si dnes dokáže věci zařídit, aniž by potřebovali auto. Většina lidí ho prostě potřebuje denně. Pokud nemáte odvahu si auto půjčit od někoho z rodiny, nezbývá vám než si ho vypůjčit u nás. Jsme autopůjčovna v Praze nonstop, což znamená, že nám můžete volat ve dne i v noci. Pravujeme ve všední dny, ve státní svátky i o víkendech. Chceme vám pomáhat kdykoliv to potřebujete.

rozbité auto

Náš vozový park je celkem obsáhlý a najdete v něm nejen osobní auta, ale i dodávky. Mezi naše nejpopulárnější vozy patří tradičně Škoda. Vybrat si můžete nejen Fabiu, ale i Octavii v provedení sedan nebo kombi. K vypůjčení auta vám stačí jen dva doklady totožnosti.
Co je u nás další skvělou službou? Auto vám přistavíme klidně k vám domů nebo kamkoliv potřebujete.

Author:
Category: Firmy

Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.