Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.

Posílit testosteron můžete i bez Viagry

November 14th, 2023


Viagra jako spása? Nebo jako zabiják? Víte, že už jí podlehli dva lidé v naší zemi? Zřejmě šlo o případy mužů, kteří nekonzultovali užívání Viagry s lékařem, proto nikomu z vás není možné doporučit Viagru volný prodej, ale pouze na lékařský předpis. Jde to ale i jinak, bez Viagry.

milenci v přírodě

V první řadě se musíte zaměřit na příčinu, proč vám klesá erekce. Obvykle za to mohou dva jevy – nevhodné stravovací návyky a stres. Připadá vám tato informace známá a jste si dobře vědomi, jak důležité je vyhýbat se stresu, zdravě se stravovat bez alkoholu a bílé mouky či bílého cukru, a jak zásadní roli v tomto procesu hrají i adaptogenní bylinky, jako je Maca peruánská nebo Ženšen? Pak samozřejmě postupujete správně, ovšem není-li vaše erekce na takové úrovni, jak byste si přáli, možná v tom bude ještě něco dalšího.

žena s mužem

Kvalita partnerského vztahu a psychické bloky

Někteří lidé vysloveně dbají o své zdraví a mohli bychom o nich říci, že jsou to špičky v tomto oboru, a byli by schopni druhým lidem i sami radit, co mají a nemají dělat. Ale když přijde řeč na jejich partnerský vztah, dokonale běžící soukolí se zadře. Schází tomu ona šťáva, pravá a bezpodmínečná láska.

Většinou to bývá proto, že si volíme do vztahu nevhodné protějšky. Buďte v tomto směru velmi pozorní, jako když si vybíráte jídlo na talíř, důsledně se zajímejte o to, zda je vaše dívka schopna empatie, pochopení, laskavého přístupu, zda je skromná a obětavá, ale zároveň sebevědomá. Zda vám dokáže pomáhat a ve slabé chvíli vás podržet. Jakmile se ve vztahu objeví výčitky, pýcha, nadřazenost, vypočítavost a sklony k manipulaci, submisivitě nebo dominanci, a nejste si ve vztahu sobě rovni, nemá význam s takovým člověkem dál sdílet svůj život. Chápeme, že tato slova nebudou možná povzbudivá, ale v partnerské volbě musíte být přísní a spravedliví, stejně jako ve všem jiném.

Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.