Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.

Neztěžujte ženám už tak obtížný život nošením podprsenky

November 27th, 2023


Ženy to v soudobé společnosti rozhodně nemají snadné. Rodit děti a postarat se o jejich výživu a výchovu je někdy nadlidský úkol. K tomu všemu jim muži přidělávají další nálož v podobě starostlivosti o domácnost, přípravu pokrmů, a s tím spojené další úkony. A aby toho nebylo málo, podstrkují jim ke každodennímu nošení podprsenky. Připadá vám zrovna tento příměr životních těžkostí příliš nadnesený a nevhodný? Pak zřejmě nemáte tušení, co na ženském těle způsobuje za trable.

podprsenky na šňůře

Pocit volnosti – volné oblečení přináší každému z nás pocit volnosti. Cítíme se v něm mnohem lépe, než v čemkoli přiléhavém. Jestliže je mezi oděvem a pokožkou vzduchová vrstva, a nikde nic netlačí, připadáme si svobodněji a hlavně přirozeněji. Podprsenka patří k oděvním doplňkům, které vnímáme pocitově jako něco, co na tělo nepatří, a proto se také mnoho žen těší, až podprsenku doma svlékne, převlékne se do pohodlné volné mikiny a nic nemusí řešit. Právě toto je jedním z důvodů, proč se namísto nošení podprsenek mnoho žen obrací k jiným řešením, jako jsou kryty bradavek a booby tape, tedy prsní pásky, s nimiž nejste v žádném nepříjemném sevření.

dámská podprsenka

Ochablé prsní svaly – časté nošení podprsenek vyvolává zdravotní problém ochabujících svalů, které udržují ňadra v přirozeném a hezkém tvaru. Výsledkem je pak povadlé a svěšené poprsí, a to rozhodně není sexy. Jakmile přestanete podprsenku nosit a umožníte vašemu hrudníku opětovnou svalovou námahu, poprsí se začne postupně formovat do krásy a bude vám to i posilovat sebevědomí. Uvědomte si, že ženská ňadra jsou pro muže jedním z nejmocnějších erotických symbolů, tak proč si nedopřát vášnivý sex?

Kožní problémy – několik hodin strávených v těsné podprsence způsobuje špatné odvádění potu a ten pak může být spolu s nečistotami příčinou zanesení kožních pórů a následných ekzémů.

Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.