Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.

Domácí kosmetika

November 24th, 2023


Všudypřítomné reklamy a doporučování kosmetických produktů dokážou doslova divy. Produkty si vždycky najdou svého kupce. Hlavně ženy, pro které bývala kosmetika primárně určená, se většinou nechají nachytat a koupí cokoliv co má hezký obal a nebo co doporučuje někdo slavný. Jen málokdo si dá tu práci že si zjistí si co vybraný produkt doopravdy obsahuje za látky. Existuje celá řada chemikálií, které v kosmetice nemají co dělat, a přesto je tam výrobci vždycky nějak propašují. Týká se to zejména levné kosmetiky, protože u ní nelze očekávat kvalitní složky, které jsou logicky dražší.

květina růže

Celá řada lidí se rozhodla začít vyrábět si doma vlastní kosmetiku i drogerii. Je až překvapivé že výroba velké části kosmetiky je velmi snadná. Mýdla, sprchové gely, šampony nebo třeba svíčky a čisticí prostředky si vyrobíte snadno a za pár korun. Nutno podotknout, že dokonce půjde často o ekologické varianty. Poděkuje vám nejen vaše pokožka, ale i příroda a vaše peněženka. A to stojí za vyzkoušení. Jedním z velmi populárních komponentů je sušená růže, jejíž okvětní lístky jsou jako stvořené k drcení do kosmetických směsí a také do svíček. Růže má velmi pozitivní vliv na pokožku, a i jako sušená krásně voní.

dárek mýdlo

Florservice nabízí nejen sušené okvětní lístky, ale i celé růžičky, které jsou skvělou dekorací nejen na dezerty, ale i na svíčky nebo do různých aranžmá. Spousta lidí, kteří si doma vrátí kosmetiku, si vyrábí i dekorace. Je to levnější a můžete si vyrobit co chcete. Skvělou volbou je stabilizovaná květina, která vypadá skvěle ve váze, na věnci, ale také třeba jako součást vánočního svícnu. Vyberte si z celé řady sušených a stabilizovaných rostlin, které krásně vypadají a jsou barevně stálé. Výhodou je že se nemusí zalévat a i přesto vydrží dlouho krásné, jako byste je čerstvě uřezali a dali do vody.

Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.