Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.

Proč bydlet v domě od nás?

October 10th, 2023


Bydlet ve vlastním domě je sen mnoha lidí. Bohužel kvůli drahým hypotékám, vysokým cenám stavebního materiálu a nedostatků vhodných stavebních pozemků se s ním někteří lidé museli rozloučit. Jestli to ale vzdát nehodláte, můžete si nechat postavit dům od nás. Jsme stavební firma, která se zabývá i projekční činností. Oproti jiným firmám vám můžeme nabídnout i skvělou službu, a tou je získáte stavebního povolení. Tím se celý proces zahájení výstavby může značně urychlit.

moderní bungalov

Bojíte se firmy?
Bohužel ne každá firma je spolehlivá. Všichni jsme asi zaznamenali, že média zveřejnila příběhy mnoha lidí, které jejich firma podvedla a domy jim nikdy nedodala. Je to problém i v dnešní době, protože stále takové firmy jsou. Proto byste měli dbát na to, jak si budete stavební firmu vybírat. Je potřeba věnovat náležitou pozornost tomu, abyste si vybrali firmu, která dodržuje termíny, stavbu provádí v takovém standardu v jakém jste se dohodli, a hlavně si musíte vybrat firmu, která může doložit že je spolehlivá. A spolehlivost a jednání firmy nejlépe prokážou recenze od klientů.

nový dům

Na našem webu si můžete pročíst recenze našich klientů, kteří už s námi bydlí. Někteří si oblíbili domy z vyšší řady, některým stačí třeba bungalovy z řady start Enerdomy. Naše domy začínají na částce která je nižší než 3 miliony korun, což je opravdu skvělá cena. V nabídce máme spoustu typových projektů, které si můžete prohlédnout v podobě půdorysu i jako hotový dům. Podívejte se jak bydlí naši klienti, kteří na náš web vložili i svoje zkušenosti s námi.

Zakládáme si na spolehlivosti
Chceme lidem dopřát luxus vlastního rodinného domu a to za co možná nejkratší možnou dobu. Stavíme zděné domy i dřevostavby. Vyberte si u nás svůj projekt i vy a těšte se na předání klíčů. O celou stavbu se postaráme my, a vaše jediná starost bude najít si pozemek a převzít klíče.

Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.