Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.

Muži a jejich svět

August 5th, 2023


Mnoho lidí si myslí, že znají osobu, se kterou žijí tak dobÅ™e, že je nemůže nic pÅ™ekvapit. Kolikrát byste se ale mohli divit, protože každý může nÄ›Äím pÅ™ekvapit, a to aÅ¥ už mile nebo naopak nemile. Zejména muži dokáží kolikrát ženu pÅ™ekvapit a to tak, že se daná žena bude zamýšlet nad tím, jestli chce dále s daným mužem být nebo udÄ›lá lépe, když od daného muže půjde pryÄ. Každý muž je jiný, stejnÄ› tak, jako je jiná každá žena. Jsou vÄ›ci, které mají lidé spoleÄné, ale jsou i vÄ›ci, které rozhodnÄ› lidé spoleÄné nemají. I když se může zdát, že daného ÄlovÄ›ka znáte a víte, jak bude nebo nebude v urÄitých situacích reagovat, může vás kolikrát pÅ™ekvapit tím, že zareaguje úplnÄ› jinak, než byste Äekali.

vousatý muž

Může dokonce zareagovat tak, že budete jen stát s otevÅ™enou pusou a nebudete chápat, co se právÄ› stalo. Zejména u mužů je to tak, že i když si žena myslí, že daného muže opravdu zná, může se na konec velmi divit. I když se muž může jevit tak, že by nikdy žádnou ženu nepodvedl nebo že by si nikdy urÄité vÄ›ci nedovolil, ve výsledku to může dopadnout tak, že žena po Äase zjistí, že jí daný muž podvedl, a to nikoliv jednou. Je jasné, že v takovém případÄ› bude žena v šoku a zaÄne pÅ™emýšlet nad tím, co má dále dÄ›lat. Jsou vÄ›ci, které jsou ženy schopné tolerovat a nÄ›jakým způsobem se s nimi poperou, ale jsou i takové, které nikdy schopné tolerovat nebudou. Opravdu muži dokážou velmi pÅ™ekvapit.

stojící muž

Nejen muži, ale kolikrát i ženy, jen to mnohdy u žen nebývá takové, jako u mužů. I pÅ™esto, že si můžeme myslet, že ÄlovÄ›ka, se kterým už nÄ›jakou dobu žijeme, známe, můžeme se na konec velice divit. Najdou se tací, kteří vám Å™eknou, že muži mají svůj svÄ›t, o kterém se baví jen se svými kamarády. Opravdu tomu tak je. PrávÄ› kamarádi ví kolikrát mnohem více než partner daného ÄlovÄ›ka. Je to ale dobÅ™e? Mnohdy ÄlovÄ›ku nezbývá než doufat, že daný ÄlovÄ›k je opravdu takový, jaký se jeví a nikdy nedojde k tomu, že byste se stalo nÄ›co, co by vás mohlo ranit natolik, že byste vztah s daným ÄlovÄ›kem ukonÄili.

Author:
Category: Muži

Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.