Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.

Lešení pro svépomocné zateplování domu si můžete pronajmout

April 20th, 2024


Když se šikovný kutil projde městem a objeví tam několik domů, před nimiž stojí lešení, možná si povšimne řemeslníků, jak se tu pohybují v jednotlivých patrech a pokládají na zdivo fasádní izolační materiál. Připomínáme, že kutilství je pro naši zemi typické, a lidé si tento odkaz nesou z minulosti i v genech po předcích, a tak vás zřejmě nepřekvapí, že dotyčný kutil si cestou do poznámkového bloku poznamená pár nápadů a následně zajde do prodejny typu hobby marketu, aby se tu informoval o dostupnosti a cenách zateplovací minerální vaty. Dovtípí se, že by to mohl být ideální izolační materiál pro jeho rodinný dům, a tak jej zakoupí v potřebném množství, pořídí vhodné injektážní kotvy, fasádní armovací pletivo a vápennou omítku a začne plánovat, kdy si vzít dovolenou, aby ji strávil na stavbě svého domu.

fasádní lešení

Jediné, co k tomu bude chybět, je lešení. S tím si ale nemusí dělat žádné starosti, protože existuje pronájem lešení dle ceníku, takže stačí do něj nahlédnout a zjistit, o jak velkou investici půjde. Kutilové dokážou tímto způsobem ušetřit desítky i stovky tisíc korun, úspora se tu promítá i v následném snížení nákladů na vytápění, a tak si kutil pak může ukládat peníze stranou a namísto jejich vysloveného plýtvání zbytečným přetápěním si pak dovolí pobyt třeba na francouzské Riviéře.

lešení na domě

Říká se, že „kdo šetří, má za tři“, a v tomto případě to platí dvojnásob, protože největší úspory v rodinném rozpočtu přichází buď z nákupu potravin, anebo z nákladů na energie, a zejména na vytápění. Nač tedy protopit spoustu peněz, když to není nutné, a můžete si zateplit dům sami. S montáží lešení na stavbu vám pomůže firma, která jej pronajímá, a vy se pak už staráte pouze o svůj vlastní pracovní program pokládky izolačního materiálu a o vytvoření nového fasádního potěru. Výsledek určitě bude stát za tu snahu.

Author:
Category: Firmy

Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.