Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.

Jak si vylepšit erekce?

November 21st, 2023


Uvidí-li skutečný muž někde nějakou krásnou ženu, nenechá ho tato chladným. A klidně se za ní otočí a někdy ji dokonce i neskrývaně obdivuje a třeba i osloví, pokud ho zrovna nehlídá jeho drahá polovička nebo ona není v doprovodu někoho, kdo by mu to vytmavil. Děje se to naprosto automaticky. A je to přirozené. Protože by ženy měly muže přitahovat. Je to vůle přírody a příroda si nedá poroučet.

Dále je samozřejmě pravidlem i to, že je mužův zájem o takovou ženu o to větší, oč méně má toho tato na sobě. Je jasné, že žena zabalená třeba v kožichu nevzbuzuje takový zájem jako ta v prádle, případně dokonce i bez něj. I to je přirozené, i to nemůže v mužích nevzbuzovat zájem.

milenecký pár

A muži se za takovými ženami nechtějí jenom ohlížet. Nemají touhu si je jenom prohlížet. Také by si s nimi rádi zalaškovali, tedy dotýkali se jich, přitulili se k nim, a nakonec s nimi měli i dokonalý prožitek zvaný sex.

Jenže s tím sexem je to daleko složitější než s pokukováním po děvčatech třeba někde na ulici. Protože nestačí, aby ho chtěli jenom takoví muži, kteří ho chtějí pomalu neustále. Musí ho chtít i dotyčné atraktivní protějšky, a musí ho pochopitelně chtít zrovna s takovými muži, kteří o ně projeví zájem. A ani to ještě nejsou všechny podmínky úspěchu. Také musí mít dotyční kde sex provozovat a muži musí mít žádoucí erekci.

A jak je pro muže jenom smutné, když dosáhnou u nějakého atraktivního protějšku svého, když to dotáhnou až do té postele a pak se nedostaví erekce! Tomu se říká smůla!

milující se pár

A jak se takové smůle vyhnout? Jak si zajistit, že bude muž zvládat sex, i když mu to třeba nejde zase až tak moc dobře samo od sebe? Dá se třeba zkusit nějaký přípravek na podporu erekce.

Možná už jste slyšeli o tom, že existuje jakási Kamagra. A pokud jste o ní slyšeli a ignorovali ji, je to jenom vaše vina že vám to v posteli nejde. A jestli jste o ní ještě neslyšeli, právě jste o ní slyšeli a je jen na vás, jak s touto informací naložíte. Stačí totiž Kamagru používat a vše se změní k lepšímu.

Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.