Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.

EXTRA SERVICES- extra servis při stěhování kanceláří

November 19th, 2023


EXTRA SERVICES je mezinárodní společnost, která se stará a pomáhá se stěhováním po celé České republice, a dokonce stěhuje i do zahraničí. Zaměstnanci EXTRA SERVICES jsou zkušení a pracovití profesionálové, na které je vždy maximální spolehnutí. Jednají rychle a nemusíte se obávat, že by nastaly sebemenší komplikace. EXTRA SERVICES přestěhuje klidně i jednu kancelář, a i větší počet kanceláří. Profesionální firma s mnohaletou zkušeností, empatií a vysokou mírou profesionality EXTRA SERVICES vše zajistí. EXTRA SERVICES si dobře uvědomuje, že ne každý máš čas se stěhovat ve všední den, proto se zcela přizpůsobí a věnují vám svůj čas i během víkendů či během svátků, aniž byste museli připlácet něco navíc.

kancelář

Zkrátka a dobře EXTRA SERVICES se vám zcela přizpůsobí a termín, který vám nejvíce vyhovuje, je pro EXTRA SERVICES naprosto zásadní. Nebudete tedy dlouhou dobu muset čekat a třeba se přizpůsobovat. To zní jako pohádka? Ne, opravdu je to skutečnost, a to díky EXTRA SERVICES. Jak samotné stěhování kanceláří probíhá? Zaměstnanci z EXTRA SERVICES přijedou v domluvený čas. Demontují nábytek a veškeré věci obalí a zajistí do svých kvalitních obalů, zabalí do svých kvalitních a bytelných krabic, aby se ani nejkřehčí a nejcitlivější věc nerozbila či nepoškodila.

office

Jelikož má firma své obalové materiály a krabice a vše ve vysoké kvalitě a všeho dostatek, nemusíte nic balit, obalovat či shánět krabice a obaly a podobně. Zkrátka předáte zakázku a již nic neřešíte. Veškeré starosti a problémy ohledně stěhování necháte v klídku na EXTRA SERVICES. Takže NO STRESS – EXTRA SERVICES vše vyřeší za vás. A vy si během jejich příprav na stěhování a balení daných věcí, které chcete přestěhovat, můžete klidně dát dobré kafíčko anebo usrkávat kvalitní horký čaj. EXTRA SERVICES vše dle vašich požadavků přestěhuje na vámi určené místo, vybalí, poklidí, nábytek opět smontuje. A dá vám ho v dané místnosti, kam jen si budete přát. EXTRA SERVICES naslouchá svým klientům.

Author:
Category: Firmy

Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.