Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.

Co dát na sladký bar?

December 15th, 2023


Sladký bar dnes bývá běžnou součástí svatebního rautu. Je čím dál tím více populárnější. Místo servírování jednoho dezertu všem hostům jim dáte na výběr z širší škály dezertů, které ukojí jejich chutě. Buďme upřímní, kdo z nás nemá rád sladké? Sladký bar si můžete uspořádat sami, nebo vám ho vytvoří cateringová služba. Případně se na sladké bary specializují různé cukrárny nebo soukromé cukrářky a cukráři.

Jaké dezerty jsou nejvhodnější na takový sladký bar?

Cupcaky

Cupcaky jsou vynikajícím dezertem a naprosto vhodným na sladký bar. Jsou malé a mají spoustu variant příchutí. Navíc velmi dobře vypadají, zvláště když jsou umístěny do zdobných košíčků. Můžete vyzkoušet klasiku, vanilkový corpus s čokoládovým krém https://www.neurologiepropraxi.cz/pdfs/neu/2011/92/05.pdf em, nebo i něco exotického, například kávový korpus a krém z marakuji.

cupcaky

Panna cotta

Smetanový krém doplněný o čerstvé ovoce. Výborně se doplňuje například s jahodami, malinami nebo lesní směsí. Panna cotu umístěte do malých kelímků.

Makronky

Malé francouzské dezerty, které si získali srdce všech milovníků sladkého po celém světě. Křehké pečivo z mandlové mouky a sněhu, které je plněné nejrůznějšími druhy krémů. Můžete zvolit čokoládové, pistáciové, citrónové, jahodové a spoustu dalších příchutí.

Cake pops

Tento dezert je skvělý, pokud pečete dort a zbydou vám nějaké drobečky a odřezky. Cake pops totiž tvoří právě zbytky dortu a krému. Smícháte je do těsta a vytvoříte z nich kuličky. Ty se potom máčí do nejrůznějších polev a zdobí se. Podávají se na špejli.

cake pops

Čokoládová fontána

Jestli chcete svému sladkému baru dodat opravdový šmrnc, nachystejte na něj čokoládovou fontánu. Fontánu, z které vytéká sladká, mléčná či hořká čokoláda a k ní připravte čerstvé ovoce na špejlích. To si budou hosté do čokolády namáčet a mohou konzumovat. Tento dezert je nejenom efektivní, ale také vynikající.

Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.