Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.

Tipy na kvalitní skleníky v České republice

March 23rd, 2024


Skleníky si rozhodně nepořizujete na jednu sezónu a tak to již značí, že si musíte vybírat takový produkt, který je stabilní a vydrží vám řádku let vykonávat velkou službu a to aniž by ho zničil prudký vítr, kroupy, silný déšť nebo i zimní období. Je pravdou, že nelze vyčíst z katalogu, zdali se bude jednat o kvalitní materiál a ani z obrázku, který vidíte, tak nepoznáte, jak bude výsledný produkt vypadat. Nejlepší je samozřejmě se podívat přímo na skleníky, které jsou určeny na prodej a také si například nechat poradit, jaký materiál výplní by se hodil do vaší lokality. V současné době si totiž můžete vybrat ze skleněných výplní, což je taková známá klasika již po staletí, nebo se zaměřit na modernější materiál a tím je polykarbonát.

skleník polykarbonát

Naše společnost nabízí kvalitní skleník na prodej a to díky tomu, že my sami jsme výhradní výrobci. To má samozřejmě i své výhody, protože pokud budete potřebovat dokoupit jakýkoliv doplněk, tak jsme vám plně k dispozici a to platí i v případě, že si například budete chtít svůj skleník prodloužit. Ano opravdu je to tak. Konstrukce je nejen bytelná a odolná vůči venkovním teplotám, ale také si můžete veškeré modely skleníků naší výroby prodloužit na různou délku. Prodloužení je vždy možné po 0,5 metru.

montovaný skleník

Nabídka, která vás potěší

Vzhledem k tomu, že skleníky vyrábíme, tak podle vaší objednávky vám můžeme sestavit skleník na míru a dokonce i v barvě, která by vám vyhovovala, což oceníte například u koupě skleníkové přístavby. Nicméně máme k dispozici i další praktické doplňky, které vám udělají radost a pomohou vám při vašem zahradničení. Rádi vám nabídneme i automatické otevírání oken, kdy nebudete muset myslet ani na samotné větrání. A v poslední řadě vám skleník dovezeme až domů a pokud se nebudete cítit na montáž, tak samozřejmostí je při objednávce si rovnou objednat profesionální službu montáže skleníku. Naši pracovníci si velmi rychle poradí a vy si zatím můžete naplánovat první sadbu.

Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.