Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.

Mám sídlo firmy v Plzni a mám klid

February 26th, 2024


Také bydlíte nedaleko Plzně, a máte do města výborné dopravní spojení po dálnici, například z Chrástu nebo z Volduch, ze Zbirohu, či odněkud blíže řece Berounce, z Kaceřova nebo z Darové? A chystáte se začít s podnikáním? Pak máte dvě možnosti nahlášení sídla Profi sídla firmy – buď se přidržíte vašeho trvalého bydliště, anebo změníte sídlo firmy na jakékoli jiné místo v republice. Současná legislativa to umožňuje a je to naprosto legitimní postup.

řeka v Plzni

Sídlo firmy samozřejmě můžete mít i v Plzni. Není to od vás do Plzně daleko a získáte tím zejména dvě hlavní výhody:

Zasedačka a reprezentativní prostředí – zasedací místnost v centru města se výborně hodí každému, kdo vede obchodní a partnerská jednání a potřebuje k tomu důstojné prostory. Kdybyste zorganizovali jednání pod slunečníkem u vás na zahradě, možná by to bylo úchvatné, zejména pokud je od vás krásný výhled na Berounku, ale přece jen je kancelář v Plzni důstojnější vzhledem k tomu, že nikdy nelze předem odhadnout, jak váš nápad – nachystat podpisy smluv na vaší parcele mezi kokrhajícími kohouty – vaši partneři přijmou. Pokud ano, pak jim klidně nabídněte až po podpisu smluv setkání u vás doma s možností koupání v řece nebo plavby na kánoi, a bude to určitě zajímavé zpestření.

sídlo firmy

Závistivci – na vesnici se lidé navzájem velmi dobře znají a odhalit jim své smělé plány začít podnikat, by mohlo být dokonce nebezpečné. Co dokáže závist, o tom pojednává mnoho filmů, a obvykle na takovéto pasáže není hezký pohled. Někdo se dokonce kvůli závisti odstěhuje. Nemusíte si však zbytečně komplikovat život, pokud máte nahlášené sídlo firmy v Plzni. Jestliže vašim sousedům na vesnici nic neprozradíte, a nebude-li podnikání vysloveně závislé na místě bydliště, pak se žádná závist nekoná. Pamatujte, že k závisti lidé potřebují data, a když je nemají, není co závidět.

Author:
Category: Firmy

Capl

Spousta lidí na tom není zrovna valně. Ale to neznamená, že jsou tito předurčeni k nezáviděníhodnému životu. Náš web jim přece mnohé usnadní.